نود و هشت پال ، فراتر از آنچه در ذهن شماست !

کسب و کارهایی که به درآمد بیشتر فکر میکنند، نود و هشت پال را انتخاب کردند!

قوانین

پذیرنده گرامی قبل از عضویت در وب سایت 98 پال و استفاده از خدمات میبایست قوانین موجود در این موافقتنامه را مطالعه و قبول نمائید. این توافقنامه جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی افراد و کلاه برداری در سایت تهیه و تنظیم شده است، این قوانین در هر زمان می تواند با ارسال یک نسخه تجدید نظر شده و اصلاح گردد.

- مدیریت و شعبه اصلی 98 پال در ایران میباشد و این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بانک مرکزی ایران است. در صورت مشاهده تخلف از جانب پذیرنده حساب وی مسدود شده و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح جهت رسیدگی، اطلاعات کاربری فرد خاطی در اختیار آن مراجع قرار خواهد گرفت.

- استفاده از خدمات 98 پال برای موارد خريد و فروش کالاهای زير، مجاز نميباشد:

1. اموال غیرمنقول

2. کارت‌ های بخت‌آزمایی، قمار و شرط‌ بندی

3. خرید و فروش VPN و هرگونه ابزار عبور از فيلترينگ جمهوری اسلامی ايران

4. کالاهایی که به نحوی حقوق ناشر را رعايت نميکنند ( خلاف قوانین کپی رایت )

5. کالاهایی که به تاييد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ايران نرسيده باشند

6. سیگار و سایر مواد دخانی

7. مواد مخدر و روان‌گردان

8. مشروبات الکلی و نوشیدنی‌های غیرمجاز

9. انواع سلاح‌های گرم و سرد

10. کالاهایی که مبادله آنها دارای مقررات و نظامات خاص است

11. کالاهایی که برای مصرف‌کننده خطر جدی و جانی به دنبال دارد

12. کالاهایی که مبادله آنها طبق قانون جمهوری اسلامی ایران ممنوع است

13. کالاهایی که مبادله آنها مغایر با آداب اسلامی است

14. کالاهایی که انجام فعالیت‌های غیرقانونی را به نحوی تشویق یا تسهیل می‌کنند

15. کالاهای قاچاق

16. کالاهای به ‌دست‌آمده از ارتکاب جرم یا نقض مقررات كشوري و لشكری

- استفاده و انتشار ویروسهای اینترنتی و برنامه های Key logger برای سوء استفاده از حساب های کاربران 98 پال غیرقانونی بوده و در صورت مشاهده موضوع به مراجع قضایی گزارش و از آن طریق پیگیری خواهد شد.

- 98 پال هيچگاه از کاربران خود، اطلاعاتی را از طريق ايميل درخواست نخواهد کرد. ساير درخواست های 98 پال صرفا از طریق وب سایت انجام مي شود و از ايميل و یا پیامک تنها به منظور اطلاع رسانی و يا درخواست مشاهده لينک های سایت استفاده میشود.

- در صورتی که پذیرنده محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف علاوه بر مسدود سازی درگاه و حساب کاربری وی، کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به پذیرنده می باشد و 98 پال هیچ تعهد و مسئولیتی در قبال این موارد متعهد نمی گردد.

- پذیرندگان محترم حتما باید شناسه کاربری و کلمه عبور خود را در صفحاتی که دارای آدرس www.98pal.com می باشد وارد نمایند، بدیهی است در صورت وارد کردن اطلاعات در آدرس های مشابه و غیر از آدرس www.98pal.com مسئولیت و عواقب از دست رفتن اطلاعات و یا سرقت اطلاعات، به عهده کاربر می باشد و 98 پال هیچ مسئولیتی را متقبل نمی شود.

- در 98 پال جهت جلوگیری از کلاه برداری، هر کاربر امکان وارد کردن شماره حساب و شماره کارت های مختص خود را دارد، کاربران باید تنها شماره حساب هایی که به نام خود آنها می باشد را ثبت کنند. اگر حساب ها و کارت هایی با نام افراد دیگر را وارد کنند 98 پال هیچ مسئولیتی در این خصوص برعهده نمی گیرد.

- کاربران قبل از خرید از وب سایت هایی که از خدمات 98 پال استفاده می کنند لازم است تمام قوانین و مقررات آن سایت را کاملا مطالعه کنند، زیرا هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود را دارد و در صورت سوء استفاده های احتمالی 98 پال هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد.

- استفاده از اسپم در 98 پال تخلف محسوب می شود و در صورت مشاهده حساب کاربری خاطی مسدود میگردد.

- هرگونه استفاده ماشینی و رباتی از سرویس های 98 پال بدون هماهنگی ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

- هيچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد يا شرکت ديگر را ندارد. بديهی است در صورت تخلف، مسئوليت و عواقب آن بر عهده کاربر مي باشد.

- فروشنده موظف است شماره رسيد ديجيتالی تاييد شده از سوی 98 پال را به نحوی واضح و آشکار روی سايت خود به خريدار نمايش دهد.

- پذیرندگان 98 پال که به عنوان فروشنده فعاليت ميکنند، موظفند نسبت به ارسال کالا و يا ارائه خدمات فروخته شده از طريق اينترنت رسيد اخذ نمايند و آرشیو جداگانه ای جهت نگهداری تاييديه مشتری، در خصوص کالا يا خدمات تحويل داده شده داشته باشند. بديهی است هرگونه مسئوليت، در زمينه کيفيت يا کميت کالای ارائه شده و نيز ارسال آن بر عهده فروشنده (پذیرنده) می باشد و در صورت اعلام مشتری مبني بر عدم دريافت کالا، فروشنده موظف به ارائه رسيد دريافت شده از سوی مشتری مي باشد.

- تمامی خدمات کالاهای های فروخته شده پذیرنده اعم از پشتیبانی، خدمات پس از فروش و کیفیت و کمیت محصول به فروش رسیده به عهده خود پذیرنده بوده و 98 پال هیچ مسئولیتی در قبال این مسایل نسبت به خریداران ندارد، لذا به خریداران توصیه میشود قبل از خرید از قابل اعتماد بودن سایت مورد نظر اطمینان حاصل نمایند چرا که 98 پال در قبال هرگونه کلاهبرداری یا بدقولی و عدم عمل به تعهدات پذیرندگان در مقابل خریداران هیچ مسئولیتی ندارد و تنها میتواند محیطی را برای گفتگو زیر نظر خود برای دو طرف فراهم کند و اگر به توافق نرسیدند امکان پیگیری از طریق مراجع قانونی وجود دارد و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات دو طرف در اختیار آن ها قرار می گیرد.

- به منظور جلوگیری از سو استفاده های احتمالی، 98 پال سیستم تیکت پیشیبانی را برای کاربران خود فراهم نموده است. لذا کاربران می توانند پس از ورود به حساب کاربری خود از این سیستم استفاده نمایند. به عنوان مثال اگر شما از درگاه پرداخت فروشنده ای بر روی 98 پال وجهی را پرداخت کرده و کالا یا سرویس خود را دریافت نکرده اید، می توانید به وسیله این قسمت و یا از طریق صفحه تماس با ما این مورد تخلف را گزارش دهید. سپس در این شرایط98 پال امکان گفتگو بین خریدار و فروشنده را فراهم می آورد و برای حل مشکل می کوشد و در صورت عدم حل مشکل تراکنش مورد نظر را به حساب خریدار برگشت می زند.

شایان ذکر است 98 پال هیچ برگشت وجهی را تضمین نمی کند، اما در راستای جلوگیری از کلاه برداری اقدامات سخت گیرانه ای اعمال می نماید.