سوالات متداول

نود و هشت پال ارائه‌دهنده‌ی خدمات الکترونیک پرداخت آنلاین و کیف پول الکترونیک ، در ایران است که برای اشخاص حقیقی و حقوقی به راحتی قابل استفاده است.

با خرید مشتری از سایت شما، وجه به‌صورت آنلاین ، به‌حساب نود و هشت ‌پال شما اعمال می‌شود. شما می‌توانید وجه موردنظر را به‌حساب کاربر دیگری در نود و هشت ‌پال انتقال دهید و یا اینکه درخواست واریز وجه به‌حساب بانکی خود کنید.

برای ثبت ‌نام درسایت نود و هشت پال ابتدا فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایید، سپس ایمیل تائید برای شما ارسال می‌شود که با کلیک روی لینک موجود در ایمیل، آدرس ایمیل شما تائید می‌شود و می‌توانید وارد سایت شوید.

پس از ورود به سایت در بالای سایت روی گزینه تایید مدارک کلیک کرده و تصویر اسکن رنگی اصل شناسنامه و کارت ملی خود را نیز پیوست نمایید. پس از ارسال، مدارک و اطلاعات شما توسط کارشناسان ما بررسی‌شده و میتوانید از خدمات نود و هشت پال استفاده نمایید.

پس از فعال‌سازی حساب کاربری در منو سمت راست گزینه‌ی درگاه ‌های پرداخت برای شما قابل‌ مشاهده است روی آن کلیک کرده و سپس روی گزینه درخواست درگاه پرداخت کلیک نمایید. در این قسمت فرم را تکمیل کرده و ارسال نمایید. و به صورت آنی خدمات الکترونیک پرداخت شما فعال شده و کد درگاه پرداخت (مرچنت کد) برای شما نمایش داده میشود که پس از آن می‌توانید در آزمایشگاه نود و هشت پال افزونه مورد نظر خود را دریافت نمایید و یا با استفاده از نمونه کدهای موجود در آزمایشگاه نود و هشت پال خدمات الکترونیک خود را توسعه دهید.

تعرفه درگاه پرداخت مستقیم ۰.۹ دصد

تعرفه درگاه پرداخت غیر مستقیم ۰.۵ درصد

برای افزودن حساب از منو امورمالی وارد قسمت لیست حساب ‌های بانکی شوید و سپس بر روی دکمه افزودن حساب جدید کلیک نمایید، اطلاعات حساب بانکی خود را با دقت وارد نمایید و ارسال نمایید پس از ارسال حساب بانکی شما توسط نود و هشت پال به طور خودکار تأیید خواهد شد.

برای ویرایش اطلاعات لازم است کاربر به منو حساب کاربری در بالا سمت چپ سایت رفته و گزینه ویرایش اطلاعات رفته و در آنجا اطلاعات خود را ویرایش نمایید. برخی از اطلاعات قایل ویرایش نبوده که تنها با ثبت تیکت پاسخی مبنی بر بررسی مجدد اطلاعات ارسال نمایید و همچنین برای ویرایش آن دسته از اطلاعاتی که قابل‌ ویرایش توسط خود کاربر نیست نیز لازم است تا درخواست خود را در تیکت افزایش سطح تأیید اعتبار ارسال نمایید.